Immersyjność to „proces zanurzania albo pochłaniania osoby przez rzeczywistość elektroniczną”.

W XXI wieku nie wystarczy już kilka pikseli imitujących rakiety, żeby przekonać użytkownika, że gra w tenisa. Do oszukania zmysłów potrzeba nie lada zasobów – i rzecz jasna odrobiny magii.

Możemy z dumą powiedzieć, że jako pierwsi w Polsce używamy w naszym symulatorze laserowych technik projekcyjnych. Nasz system wizyjny ma więc nie tylko ogromny, blisko 10-cio metrowy ekran, ale też nieporównywalną jakość obrazu. Dzięki zastosowanym technologiom możemy nie tylko zadziwić Twoje oczy, ale i oszukać błędnik – każdy ruch horyzontu jest tu odczuwalny zupełnie jak w prawdziwym samolocie.

Zadbaliśmy też o zmysł dotyku. W pełni odwzorowane panele zapewnia producent współpracujący z firmą Boeing – niespotykana funkcjonalność i responsywność zaspokoi nawet najbardziej wybrednych gadżeciarzy, pozytywnie zaskakując też regularnych pilotów.

Jest na co patrzeć, jest co poprzełączać, nie mogło więc zabraknąć oryginalnych, wygodnych foteli, wolantów i przepustnicy. Nasz kokpit jest dokładną kopią prawdziwej maszyny – jeśli więc marzysz o tym, by poczuć się pilotem najpopularniejszego pasażerskiego samolotu na świecie, możesz je spełnić u nas. Czas przejąć stery!

Ambicja wciąż popycha Cię do próbowania nowych wrażeń? Zwykły przelot między dwoma lokalizacjami to dla Ciebie za mało? A może jesteś pilotem przed rekrutacją do linii? Czeka Cię screening na Kapitana? Chcesz poćwiczyć przed recurrentem? Nie martw się – sprostamy wszelkim oczekiwaniom. Wygenerujemy wszystkie usterki, których będziesz potrzebować, ustawimy odpowiednie warunki atmosferyczne na dowolnym lotnisku z aktualną bazą AIRAC i mapami Jeppesena – czego tylko wyobraźnia zapragnie.

Sky is the limit!