Loty Marzeń to miejsce niecodziennych doznań i podniebnych uniesień, ale nawet podniebne uniesienia muszą kierować się zdrowym rozsądkiem.

Podczas lotów w kabinie symulatora obecny jest instuktor, który chętnie pomoże, podpowie i wskaże drogę, lecz czasem może też czegoś zabronić – dla bezpieczeństwa pasażerów lepiej go posłuchać.

Chętni piloci poniżej 18. roku życia powinni mieć ze sobą pisemną zgodę rodzica lub opiekuna (jeśli nie towarzyszy im podczas wizyty w symulatorze).

Może się zdarzyć, iż Twój wizerunek zostanie uwieczniony w sposób mniej lub bardziej zamierzony, w ujęciu grupowym lub indywidualnym – chcemy pokazać światu, czego oczekiwać podczas lotu w symulatorze i dostarczać naszym fanom świeżych informacji z codziennego życia salonu. Dopóki więc wyraźnie nie zabronisz nam wykorzystywać swojego wizerunku, może trafić on do naszych materiałów reklamowych i promocyjnych bądź relacji na Facebooku, stronie internetowej czy Instagramie. Wystarczy tylko słowo lub telefon, a niechciane ujęcia zostaną usunięte z naszej komunikacji wizualnej.

Jeśli podczas lotu wystąpią turbulencje, załamania pogody lub nieporozumienia w kokpicie – prosimy o szybki sygnał pod adres [email protected].

Pamiętaj, że kupując voucher przyjmujesz na siebię odpowiedzialność poinformowania osoby obdarowywanej o wspomnianych tu regułach.

Jesteśmy przede wszystkim lotnikami, nie prawnikami – jesteśmy pewni, że wśród pasjonatów lotnictwa wystarczy zdrowy rozsądek, a paragrafy, ustępy i dyrektywy nie są potrzebne, by dobrze się bawić. Jeśli jednak masz ochotę lepiej poznać nasz regulamin, to jest on dostępny pod tym linkiem lub u obsługi w naszym lokalu.