Przesuwamy weekend
Od niedzieli do wtorku podwajamy czas wszystkich lotów i voucherów!

Czas wszystkich lotów zakupionych po 25.06.2018 i odbywających się w niedziele, poniedziałki lub wtorki ulega podwojeniu.

W przypadku voucherów zakupionych po 25.06.2018 czas podwajany jest wyłącznie wtedy, gdy voucher zostanie zrealizowany pomiędzy niedzielą a wtorkiem.

Loty za pomocą voucherów rezerwujemy na stronie “rezerwuj lot” na nominalną wartość, czas zostanie automatycznie wydłużony w procesie weryfikacji zamówienia, co zostanie potwierdzone poprzez e-mail i SMS.

Promocyjne vouchery można wykorzystać również w pozostałe dni (od środy do soboty), lecz jedynie w ich nominalnym czasie – bez efektu wydłużenia. Warto o tym pamiętać, kupując voucher jako prezent.

W związku z rezerwacją lotu lub realizacji vouchera będziemy posiadać Twoje dane osobowe, które będą przetwarzane. Możesz zapoznać się z zakresem ich przetwarzania: Polityka Prywatności Procesora oraz Obowiązek Informacyjny


Kalendarz zawiera wszystkie dni tygodnia. Prosimy zwróć uwagę czy rezerwujesz na promocyjny okres (od niedzieli do wtorku)!